Opravy

Na základe výsledkov revíznych správ, resp. Vašich požiadaviek Vám  vieme pripraviť cenovú ponuku na bežnú opravu akéhokoľvek priemyselného komína.

Komínom a ich problémom naozaj rozumieme. Po veľa rokoch zbierania skúseností vieme presne, ako ich opravovať.  Máme podrobne rozpracované technologické postupy pre každú jednu závadu, s ktorou sa dá na komíne stretnúť.  Používame výhradne špičkové sanačné materiály od firiem ako sú SIKA, a JOTUN.  V našich skladoch nájdete všetky možné stroje a zariadenia pre otryskávanie, sanáciu a povrchovú úpravu železobetónu a muriva vysokých komínov.

V maximálnej možnej miere pracujeme bezpečne zo závesných lávok, visutých lešení a pracovných plošín.  Kvalita práce a efektívnosť je neporovnateľne vyššia ako pri prácach na lane a navyše väčšina vysokovýkonných strojov a zariadení sa inak ako z pevnej plošiny ani nedá používať.

Vieme, že opravy komínov sú často limitované odstávkou, vysoko náročným  prostredím, počasím a inými komplikáciami. Preto naši kompletne vyškolení a skúsení pracovníci často pracujú v zlom počasí, v noci, cez víkendy, v maskách a v chemických odevoch, aby splnili často veľmi náročné požiadavky našich zákazníkov.
 
300 metrov má najvyšší komín, ktorý sme opravili.

Galéria