O spoločnosti VERTICAL INDUSTRIAL, a.s.

Spoločnosť VERTICAL  INDUSTRIAL a.s. je lídrom v oblasti poskytovania služieb v odbore špeciálnych inžinierskych stavieb. Už 25 rokov sa so záujmom venujeme diagnostike, revíziám, opravám a rekonštrukciám výškových objektov. Sú to hlavne priemyselné komíny, chladiace veže, silá, energomosty, oceľové konštrukcie a mosty. Náš firemný tím je plne kompetentný poskytnúť Vám  podporu a vyriešiť Vami zadaný problém vo veľmi rýchlom čase. 

 V dnešnej dobe, keď „všetci vedia urobiť všetko a zadarmo“, zotrvávame s našimi firemnými a osobnými hodnotami, ktorými sú:
 
  • odbornosť
  • zanietenosť 
  • osobný prístup
  • ľudskosť

Stručne povedané,  naša práca nás naozaj baví a robíme ju so záujmom. Radi a často sa stretávame s našimi zákazníkmi osobne. V obchodných partneroch a kolegoch nevidíme len biznismenov, ale hlavne ľudí a v neposlednej miere sme presvedčení, že všetko to čo ponúkame, tomu aj naozaj rozumieme a stále sa vo vedomostiach zdokonaľujeme.

Náš rozsiahly zoznam referencií a zoznam spokojných zákazníkov nám ukazuje, že náš prístup k biznisu a napĺňanie nášho poslania, ktoré znie:

Kompetentným a osobným prístupom poskytnúť úžitok zákazníkom.

je správny a oplatí sa v ňom pokračovať.

Zásady, hodnoty a zodpovednosť - PDF na stiahnutie